Evin Care dezinfekční gel na ruce 500ml

Evin Care 500 ml je dezinfekční bezoplachový gel s výtažky Aloe Vera. Příjemná vůně 

Baleno po 12 ks v kartonu, není nutno objednávat po celých baleních.

249 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Díky trojímu účinku dezinfekční gel čistí ruce, neutralizuje zápach a eliminuje viry, bakterie a plísně bez vody a mýdla.

Hygienický gel s dezinfekčními účinky pro důkladné vyčištění rukou bez použití vody. Jeho složení na bázi alkoholu a extraktu aloe vera s uklidňujícími a zvláčňujícími vlastnostmi působí během několika sekund a Vaše ruce budou čisté, bez bakterií, vláčné a příjemně vonící.

Výrobek je uváděn na trh v souladu s nařízením ES č. 1223-2009 a následné úpravy.

Složení: alkohol denat, aqua, glycerin, listová šťáva z aloe vera, propylenglycol, karbomer, triethanolamin, parfum, kyselina citronová, limonel, citral, hexylcinnamal. Obsahuje 70% alkoholu.

Způsob použití:  naneste cca 3 ml na dlaň vetřete do sucha. 

Důležité upozornění:  Pokud se v drogerii nebo na internetu setkáte s gelem, který má na obalu napsáno, že zabíjí jen 99,9 % bakterií, nejde o biocidní přípravek a ten efekt je takový, jako by jste si umyli ruce mýdlem.

Alkoholové gely obsahují nejčastěji etanol, okolo 60-95%, popřípadě isopropanoly nebo n-propanoly. Ty narušují buněčné stěny a membrány bakterií a obaly virů včetně koronaviru. Rozhodně se tedy vyplatí kupovat ty alkoholové ( 60% + ). Jsou sice dražší, ale jako jediné zabírají na koronavirus.

1172