SUPERLATT prací prášek na bílé prádlo 10kg

Prací prášek na bílé prádlo - speciálně vyvinuto pro prádelny. Nová receptura.

649 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Prací prášek na bílé prádlo - speciálně vyvinuto pro prádelny.

Nově vyvinutá receptura představuje prací prostředek na bílé prádlo se speciální bělicí přísadou, pro všechny teploty 30, 40, 60, 90°C. Je určen pro praní bavlny i syntetických směsných tkanin kromě hedvábí a vlny. Může být používán pro ruční praní, v automatických pračkách i ve starších typech, dále ve všech typech praček používaných u velkospotřebitelů. Tento prací prostředek plně zajišťuje všechny požadavky a nároky na praní ve velkoprádelnách. Účinné složky pronikají hluboko do vlákna a odstraňují odolné skvrny.

Prostředek obsahuje dva základní typy enzymů, umožňující nejen rozklad bílkovin, odbarvovat zbytky přírodních šťáv, ale příznivě působí i na likvidaci škrobu, polysacharidů a obtížně rozpustných látek podobného chemického složení. Vysoká tepelná odolnost amylázy zajišťuje výraznou prací schopnost při všech používaných teplotách. ,,Vysoký,, obsah chelatačních látek má příznivý vliv na demineralizaci praných tkanin i pračky a jejich topných těles.

Prostředek je příjemně parfemován kvalitním parfémem, který má dobrou stabilizaci na prádle.
Při volbě teploty praní dodržujte pokyny výrobce prádla. Optimální dávka pro zajištění vysoké prací účinnosti je 6 g/l pracího roztoku, v automatické pračce lze doporučit v závislosti na tvrdosti vody a množství prádla dávku v 80g.

SLOŽENÍ: 15% nebo více, avšak méně než 30% fosforečnany, 5% nebo více, avšak méně než 15% aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5% neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, optické zjasňovače, enzymy, parfém.
Dále obsahuje nebezpečné látky:
15% nebo více, avšak méně než 30% uhličitan sodný, bělicí činidla na bázi kyslíku, 5% nebo více, avšak méně než 15% metakřemičitan sodný pentahydrát, méně než 5% sodná sůl karboxymethylcelulozy.

VAROVÁNÍ:

R 41   Nebezpečí vážného poškození očí.

S 25   Zamezte styku s očima.

S 26   Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

S 37   Používejte vhodné ochranné rukavice.

S 39   Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej.

S 60   Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny jako nebezpečný odpad.

SPOTŘEBUJTE DO 2 LET OD DATUMU VÝROBY UVEDENÉHO NA OBALU.

SKLADUJTE NA SUCHÉM A CHLADNÉM MÍSTE.

UCHOVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ!

238