Dezinfekční Ariel Formula Pro Plus 13kg prací prášek 13 kg

Odstraňuje nejodolnější skvrny a zabíjí 99,999 % bakterií a obalených virů 

1 199 Kč
S DPH
Počet
Skladem

  • Odstraňuje nejodolnější skvrny a dezinfikuje prádlo (dle EN1276, EN1650 a EN14476)
  • Skvěle odstraňuje skvrny již při prvním praní, bez předpírky nebo namáčení
  • Udrží prádlo zářivě bílé i po mnoha vypráních
  • Jedno balení vypere více než tunu prádla
  • Dosahuje vynikajících výsledků praní už při 40 °C Bezfosfátový

Ariel Formula Pro Plus je dezinfekční prací prášek pro profesionální použití v oblasti zdravotní a sociální péče. Odstraňuje nejodolnější skvrny a zabíjí 99,999 % bakterií a obalených virů (dle EN1276, EN1650 a EN14476, dodržujte návod k použití).

Je vyvinutý tak, aby dosahoval vynikajících výsledků už při prvním praní bez nutnosti namáčení anebo předpírky. Obsahuje speciální bělicí technologie, které pomáhají udržet prádlo zářivě bílé po delší dobu. Obsahuje jedinečnou kombinaci vysoce koncentrovaných čisticích složek nové generace. Kombinuje pokročilý systém povrchově aktivních látek s technologicky vyspělými enzymy a polymery, které jsou velmi účinné při odstraňování odolných skvrn a snadno pronikají do hloubky vlákna.

Dosahuje vynikajících výsledků praní už při 40 °C. Neobsahuje fosfáty. Jedno balení vypere více než tunu prádla. Biocidní (dezinfekční) prostředky používejte zodpovědně dle návodu k použití. Použití: Bílé a stálobarevné prádlo Vhodný pro všechny typy praček s manuálním dávkováním Omezení použití: • Nepoužívejte na vlnu a hedvábné textilie

PG100064/1705

Mohlo by vás také zajímat